INDESIT IDV 75 (EU)

INDESIT IDV 75 (EU)

13.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IDV 75 (EU), Вентилациска сушара, Бела, 7кг, Механички програматор, 12+1 програми, тајмер, 69децибели, Енергетска класа Ц, 85x60x58,5


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IDV 75 (EU), Вентилациска сушара, Бела, 7кг, Механички програматор, 12+1 програми, тајмер, 69децибели, Енергетска класа Ц, 85x60x58,5

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи