INDESIT ICD 661 EU

INDESIT ICD 661 EU

13.499,00 ден.   Спореди

INDESIT ICD 661 EU, TableTop Машина за миење садови, Бела, 6 комплети, 6 програми, 55децибели, тајмер, Енергетска класа А, сензор против протекување, индикатор за сол и течност, 43,8x55x50цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT ICD 661 EU, TableTop Машина за миење садови, Бела, 6 комплети, 6 програми, 55децибели, тајмер, Енергетска класа А, сензор против протекување, индикатор за сол и течност, 43,8x55x50цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи