INDESIT HIMB20K.A IX/2 (DE)

INDESIT HIMB20K.A IX/2 (DE)

16.999,00 ден.   Спореди

INDESIT HIMB20K.A IX/2 (DE), Зависна вградна фурна + INDESIT VRH 60X, Зависна вградна стаклокерамичка плотна, INOX, Механички команди, 58л, Енергетска класа А, Двојно стакло, 60 x 60 x 54,5 цм + INDES...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT HIMB20K.A IX/2 (DE), Зависна вградна фурна + INDESIT VRH 60X, Зависна вградна стаклокерамичка плотна, INOX, Механички команди, 58л, Енергетска класа А, Двојно стакло, 60 x 60 x 54,5 цм + INDESIT VRH 60X, Зависна вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, 4 грејни зони, easy to clean, 6200W, 504x39x574mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи