INDESIT H 461 X

INDESIT H 461 X

5.999,00 ден.   Спореди

INDESIT H 461 X, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, 3 брзини, 290м3 капацитет, Алуминиумски филтер, 1 мотор, 53 децибели, 120мм отвор за воздух, Светло, Можност за јаглен филтер, Димензии 60x...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT H 461 X, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, 3 брзини, 290м3 капацитет, Алуминиумски филтер, 1 мотор, 53 децибели, 120мм отвор за воздух, Светло, Можност за јаглен филтер, Димензии 60x17.3x29.5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи