INDESIT FIMB 51 K.A IX

INDESIT FIMB 51 K.A IX

9.499,00 ден.   Спореди

INDESIT FIMB 51 K.A IX (PL), Вградна фурна, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО дизајн, INOX/Црна, Механички команди - вртелешки, Рерна 56 литри, 5 програми за готвење, Тајмер, easy to clean, Енергетска класа А, Двојно ст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT FIMB 51 K.A IX (PL), Вградна фурна, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО дизајн, INOX/Црна, Механички команди - вртелешки, Рерна 56 литри, 5 програми за готвење, Тајмер, easy to clean, Енергетска класа А, Двојно стакло, 2800W, Димензии 60x60x54,5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи