INDESIT DSG 573 S

INDESIT DSG 573 S

18.499,00 ден.   Спореди


Машина за садови
Капацитет: 9 сета
7 програми
Индикатор за сол и сјај
Блокирање на водата
Енергетска класа ААА
Одложен старт 24h
Боја Силвер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Машина за садови
Капацитет: 9 сета
7 програми
Индикатор за сол и сјај
Блокирање на водата
Енергетска класа ААА
Одложен старт 24h
Боја Силвер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка