INDESIT DSG 573 NX

INDESIT DSG 573 NX

18.999,00 ден.   Спореди

INDESIT DSG 573 NX, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, Иридиум боја, 45цм, 10 комплети, LED дисплеј, дигитални команди, 49децибели, 7 програми, одложен старт до 24 часа, AQUASTOP, А енерге...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT DSG 573 NX, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, Иридиум боја, 45цм, 10 комплети, LED дисплеј, дигитални команди, 49децибели, 7 програми, одложен старт до 24 часа, AQUASTOP, А енергетска класа, 85x60x45

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи