INDESIT DFG 051 EU

INDESIT DFG 051 EU

16.999,00 ден.   Спореди

INDESIT DFG 051 EU, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, Бела, 60цм, 12 комплети, 5 програми, 53децибели, индикатор за сол, Aquastop, А енергетска класа, 85x60x60


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT DFG 051 EU, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, Бела, 60цм, 12 комплети, 5 програми, 53децибели, индикатор за сол, Aquastop, А енергетска класа, 85x60x60

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи