INDESIT CAA 55

14.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 150Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 84Л НИВО НА БУЧАВОСТ (DBA) : 44 ANTIBACTERIAL PROTECTION COOLING SYSTEM : STATIC,SUPER FREEZE СТАКЛЕНИ ПОЛИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 150Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 84Л НИВО НА БУЧАВОСТ (DBA) : 44 ANTIBACTERIAL PROTECTION COOLING SYSTEM : STATIC,SUPER FREEZE СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 174/54.5/58 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи