INDESIT BIAA 13 F S

INDESIT BIAA 13 F S

23.499,00 ден.   Спореди

INDESIT BIAA 13 F S, Фрижидер со долна комора, сребрен Алуминиум, NO FROST, 300л, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, А+ енергетска класа, multiflow, hygiene control, интерен термометар, антибактер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT BIAA 13 F S, Фрижидер со долна комора, сребрен Алуминиум, NO FROST, 300л, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, А+ енергетска класа, multiflow, hygiene control, интерен термометар, антибактериска заштита, 2 фиоки за овошје и зеленчук, multiflow, 13 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 188x60x65 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи