IdeaCentre C50-30 AIO Black Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB HDD/ 23" FHD LED + 720p HD Camera/DVD_RW/ Integrated VGA/ HDMI/ DOS/ Wireless Keyboard + Mouse

37.831,00 ден.   Спореди

IdeaCentre C50-30 AIO Black Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB HDD/ 23" FHD LED + 720p HD Camera/DVD_RW/ Integrated VGA/ HDMI/ DOS/ Wireless Keyboard + Mouse


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 37.831,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


IdeaCentre C50-30 AIO Black Intel® Core™ i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB HDD/ 23" FHD LED + 720p HD Camera/DVD_RW/ Integrated VGA/ HDMI/ DOS/ Wireless Keyboard + Mouse

Рам капацитет 4 GB
Дијагонала 23'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка