®I220GC Celeron Processor 200 series

®I220GC Celeron Processor 200 series

2.750,00 ден.   Спореди

®I220GC Celeron Processor 200 series, FC-BGA6, Intel 945GC (A2), System 1066/800/533, Memory 2DDR(Dual Channel), DDR2 667/533,Graphic Card 224MB Shared Memory, SATA 3Gb/s*4, Audio 6-CH(HD), LAN 10/10...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.750,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®I220GC Celeron Processor 200 series, FC-BGA6, Intel 945GC (A2), System 1066/800/533, Memory 2DDR(Dual Channel), DDR2 667/533,Graphic Card 224MB Shared Memory, SATA 3Gb/s*4, Audio 6-CH(HD), LAN 10/100 Atheros PCIe, microATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка