HYUNDAI 40 LE-F D

HYUNDAI 40 LE-F D

13.499,00 ден.   Спореди

40' (102 CM) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА- 1920Х1080Р 60 HZ USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB T/C MPEG4 ТIMER/SLEEP TIMER 3XHDMI;USB;SCART;COMPONENT;VGA;COAX...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 13.499,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40' (102 CM) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА- 1920Х1080Р 60 HZ USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB T/C MPEG4 ТIMER/SLEEP TIMER 3XHDMI;USB;SCART;COMPONENT;VGA;COAXIAL AUDIO OUT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка