HYUNDAI 32 LE-R D

HYUNDAI 32 LE-R D

8.899,00 ден.   Спореди

32' (81CM) LED ТЕЛЕВИЗОР HD РЕЗОЛУЦИЈА- 1366Х768Р 60 HZ USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB T/C MPEG4 ТIMER/SLEEP TIMER 3XHDMI;USB;SCART;VGA;COAXIAL AUDIO OUT Стан...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 8.899,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32' (81CM) LED ТЕЛЕВИЗОР HD РЕЗОЛУЦИЈА- 1366Х768Р 60 HZ USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB T/C MPEG4 ТIMER/SLEEP TIMER 3XHDMI;USB;SCART;VGA;COAXIAL AUDIO OUT Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка