HTC Rhyme/ Bliss (bundle) hour glass, 3.7" S-LCD capacitive multitouch, 480x800 pixels, Android 2.3, 5 megapixels camera with autofocus, LED flashlight, HD video recording, Secondary VGA camera, 3G, EDGE, BT, GPS with A-GPS, Wifi, Stereo FM radio wit

24.990,00 ден.   Спореди

HTC Rhyme/ Bliss (bundle) hour glass, 3.7" S-LCD capacitive multitouch, 480x800 pixels, Android 2.3, 5 megapixels camera with autofocus, LED flashlight, HD video recording, Secondary VGA camera, 3G, E...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Rhyme/ Bliss (bundle) hour glass, 3.7" S-LCD capacitive multitouch, 480x800 pixels, Android 2.3, 5 megapixels camera with autofocus, LED flashlight, HD video recording, Secondary VGA camera, 3G, EDGE, BT, GPS with A-GPS, Wifi, Stereo FM radio with RDS, 768MB RAM, 4GB internal storage, micro SD card slot, GPU Adreno 205, Qualcomm MSM8255, 1GHz Scorpion CPU, 1600mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка