HTC Flyer 16 GB (Wifi), 7" LCD capacitive multitouch display + handwriting support, 420,8gr, 600x1024, Android 2.3 (Gingerbread), 5MP camera autofocus, Secondary 1.3MP camera, HD video 720P recording, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, 1GB RAM, 1.5GHz C

14.999,00 ден.   Спореди

HTC Flyer 16 GB (Wifi), 7" LCD capacitive multitouch display + handwriting support, 420,8gr, 600x1024, Android 2.3 (Gingerbread), 5MP camera autofocus, Secondary 1.3MP camera, HD video 720P recording...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Flyer 16 GB (Wifi), 7" LCD capacitive multitouch display + handwriting support, 420,8gr, 600x1024, Android 2.3 (Gingerbread), 5MP camera autofocus, Secondary 1.3MP camera, HD video 720P recording, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, 1GB RAM, 1.5GHz CPU, 4000mAh battery

Онборд графичка yes
Рам капацитет 1 GB
Капацитет 16 GB
Интегрирана веб камера yes
Дијагонала 7" Inches
Резолуција на монитор 1024x600
Оперативен систем Android 2.3
Брзина на процесор 1.50 GHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка