HP LaserJet Pro MFP M26a

HP LaserJet Pro MFP M26a

6.290,00 ден.   Спореди

Up to 18ppm A4
9 sec FPO from ready
Copy and Scan
LED control panel
USB connectivity
150-sheet input
100-sheet output
500-pg yield in-box
1,000-pg aftermarket cartrid...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Up to 18ppm A4
9 sec FPO from ready
Copy and Scan
LED control panel
USB connectivity
150-sheet input
100-sheet output
500-pg yield in-box
1,000-pg aftermarket cartridge yield
RMPV: 100 -1,000 pgs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка