HP LaserJet Pro M102a

4.490,00 ден.   Спореди

Print speed black:
Normal: Up to 22 ppm 9
Print speed color:
Normal:Not supported 9
First page out (ready)
Black: As fast as 7.3 sec 11
Print quality black (be...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.490,00 ден.

пред една година

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.147,00 ден.

пред 2 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Print speed black:
Normal: Up to 22 ppm 9
Print speed color:
Normal:Not supported 9
First page out (ready)
Black: As fast as 7.3 sec 11
Print quality black (best)
Up to 600 x 600 dpi, HP FastRes 1200 (1200 dpi quality)
Resolution technology
HP FastRes 600, HP FastRes 1200
Duty cycle (monthly, A4)
Up to 10,000 pages 12
Recommended monthly page volume
150 to 1,500 13
Print technology
Laser
Processor speed
600 MHz
Print languages
we support: PCLmS, URF, PWG
Display
HP ePrint capability
No
Mobile printing capability
No
Wireless capability
No
Connectivity, standard
1 Hi-Speed USB 2.0
Network ready
No
Memory, standard
128 MB
Hard disk
None

Paper handling input, standard

150-sheet input tray

Paper handling output, standard
100-sheet output tray
Maximum output capacity (sheets)
Up to 100 sheets
Duplex printing
Manual Duplex

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка