HP LaserJet Enterprise M506dn

HP LaserJet Enterprise M506dn

28.490,00 ден.   Спореди

Print speed black:
Normal: Up to 45 ppm
First page out (ready)
Black: As fast as 5.9 sec; As fast as 11.3 sec (100 V)
Print quality black (best)
Up to 1200 x 1200 dpi
Resolut...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 28.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Print speed black:
Normal: Up to 45 ppm
First page out (ready)
Black: As fast as 5.9 sec; As fast as 11.3 sec (100 V)
Print quality black (best)
Up to 1200 x 1200 dpi
Resolution technology 300 dpi, 600 dpi, HP FastRes 1200, HP ProRes 1200
Duty cycle (monthly, A4) Up to 150,000 pages
Recommended monthly page volume 2000 to 7500
Print technology Laser

Connectivity, standard
Hi-Speed USB 2.0 port
built-in Fast Ethernet 10Base-T/100Base-Tx, Gigabit Ethernet 1000Base-T

Network ready
Standard (built-in Gigabit Ethernet)

Memory, standard
512 MB
Maximum memory
1.5 GB

More Info: http://www8.hp.com/us/en/products/printers/product-detail.html?oid=7274460#!tab=specs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка