HP LaserJet Color Pro MFP M274n

HP LaserJet Color Pro MFP M274n

15.990,00 ден.   Спореди

Laser multi function printer
maximal A4-Format
Farbdrucker / Scanner / Copying
up to 18 ppm color, up to 18 ppm b/w (ISO)
USB, LAN, AirPrint
Duplex Printing...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 15.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Laser multi function printer
maximal A4-Format
Farbdrucker / Scanner / Copying
up to 18 ppm color, up to 18 ppm b/w (ISO)
USB, LAN, AirPrint
Duplex Printing, ADF, 150 Sheets Media capacity
Media Type

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка