HP LaserJet Color CP1025nw

HP LaserJet Color CP1025nw

9.290,00 ден.   Спореди

Print technology 4-pass color laser

Print speed black: Normal: Up to 17 ppm

Print speed color: Normal:Up to 4 ppm

First page out (ready)
Black: As fast as 15.5 sec
C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 9.290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Print technology 4-pass color laser

Print speed black: Normal: Up to 17 ppm

Print speed color: Normal:Up to 4 ppm

First page out (ready)
Black: As fast as 15.5 sec
Color: As fast as 27.5 sec

Print quality black (best) Up to 600 x 600 dpi
Print quality color (best) Up to 600 x 600 dpi

Duty cycle (monthly, A4) Up to 15,000 pages

Recommended monthly page volume 200 to 850

Wireless capability
built-in WiFi 802.11b/g/n

Weight 12.1 kg
Package dimensions (W x D x H) 498 x 298 x 387 mm
Package weight 13.4 kg

More Info: http://www8.hp.com/lamerica_nsc_carib/en/products/printers/product-detail.html?oid=5072356#!tab=specs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка