HP Laser Jet Pro M125a MFP

  Спореди

Print technology Laser
Functions Print, copy, scan

Print quality black (best)Up to 600 x 600 dpi
Print speed black: Normal: Up to 20 ppm
First page out (ready) Black: As fast as 9...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Print technology Laser
Functions Print, copy, scan

Print quality black (best)Up to 600 x 600 dpi
Print speed black: Normal: Up to 20 ppm
First page out (ready) Black: As fast as 9.5 sec
Duty cycle (monthly, A4) Up to 8000 pages
Recommended monthly page volume 250 to 2000

Memory, standard 128 MB
Processor speed 600 MHz

Scanner type Flatbed
Scan resolution, optical Up to 1200 dpi

Copy speed (normal) Black: Up to 20 cpm
Copy resolution (black text) Up to 300 x 300 dpi
Copy resolution (color text and graphics) Up to 400 x 600 dpi

Connectivity, standard Hi-Speed USB 2.0 port

Minimum dimensions (W x D x H) 420 x 365 x 254 mm
Maximum dimensions (W x D x H) 420 x 438 x 254 mm
Weight 8.0 kg
Package weight 10.3 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка