HP COMPAQ CQ58-300SM D1N84EA

HP COMPAQ CQ58-300SM D1N84EA

10.499,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР: 1.8 GHZ INTEL CELERON 1000M ЧИПСЕТ : INTEL HM70 EXPRESS МЕМОРИЈА: 2 GB DDR3 ХДД: 500 GB 5400 RPM SATA ЕКРАН: 39.6 CM (15.6") HD BRIGHTVIEW LED-BACKLIT РЕЗОЛУЦИЈА : 1366 X 768P МРЕЖА: WI-FI 8...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 10.499,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР: 1.8 GHZ INTEL CELERON 1000M ЧИПСЕТ : INTEL HM70 EXPRESS МЕМОРИЈА: 2 GB DDR3 ХДД: 500 GB 5400 RPM SATA ЕКРАН: 39.6 CM (15.6") HD BRIGHTVIEW LED-BACKLIT РЕЗОЛУЦИЈА : 1366 X 768P МРЕЖА: WI-FI 802.11B/G/N ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS ОПТИЧКИ УРЕД: DVD-RW SUPER MULTI DUAL LAYER МУЛТИМЕДИА: WEBCAM, CARDREADER, USB 3.0, BT, HDMI БАТЕРИЈА: 6-CELL LI-ION ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: FREE DOS Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка