HOTPOINT ARISTON WML 803B EU

HOTPOINT ARISTON WML 803B EU

18.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON WML 803B EU, Машина за перење алишта, Бела - црна боја околу барабанот, 8кг, 1000 вртежи, А+++, Super silent, High definition washing, одложен старт до 24 часа, Програми против алерги...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON WML 803B EU, Машина за перење алишта, Бела - црна боја околу барабанот, 8кг, 1000 вртежи, А+++, Super silent, High definition washing, одложен старт до 24 часа, Програми против алергија, против пена, самочистење програма, 3 еко програми, бебе програма, брзо перење 30Ц, микс 60 програма, опција Super wash, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, 64x65x89цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка