HOTPOINT ARISTON WML 702 IT

HOTPOINT ARISTON WML 702 IT

15.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON WML 702 IT, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1000 вртежи, Super silent, Ecotech, А++ енергетска класа, Програми против алергија, против пена, бебе програма, тајмер за одложено пере...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON WML 702 IT, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1000 вртежи, Super silent, Ecotech, А++ енергетска класа, Програми против алергија, против пена, бебе програма, тајмер за одложено перење, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, 54x60x85цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка