HOTPOINT ARISTON WMF 802 EU

HOTPOINT ARISTON WMF 802 EU

19.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON WMF 802 IT, Машина за перење алишта, Бела, 8кг, 1000 вртежи, голем LCD дисплеј, А++, Super silent, High definition washing, одложен старт до 24 часа, Програми против алергија, против ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON WMF 802 IT, Машина за перење алишта, Бела, 8кг, 1000 вртежи, голем LCD дисплеј, А++, Super silent, High definition washing, одложен старт до 24 часа, Програми против алергија, против пена, самочистење програма, 3 еко програми, бебе програма, брзо перење 30Ц, брзо перење 60Ц, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, 64x65x89цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка