HOTPOINT ARISTON WMD 1044BX

HOTPOINT ARISTON WMD 1044BX

26.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON WMD 1044BX, Машина за перење алишта, Бела, 10кг, 1400 вртежи, голем LED дисплеј, А+++, Eco wash, Super silent, High definition washing, одложен старт до 24 часа, Програми против алерг...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON WMD 1044BX, Машина за перење алишта, Бела, 10кг, 1400 вртежи, голем LED дисплеј, А+++, Eco wash, Super silent, High definition washing, одложен старт до 24 часа, Програми против алергија, против пена, мемо програма, брзо перење 30Ц, брзо перење 60Ц, самочистење програма, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, 64x65x89цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка