HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 FW/HA

HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 FW/HA

27.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 FW/HA, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, инокс NO FROST, 384л, 292л фрижидерски дел, 92л замрзнувач, ЛЕД контроли, holiday program, 45дб, антибактериска заштита, hygien...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 FW/HA, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, инокс NO FROST, 384л, 292л фрижидерски дел, 92л замрзнувач, ЛЕД контроли, holiday program, 45дб, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 21 часа конзервација после пад на струја, 190x70x68,5cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка