HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 CVW/HA

HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 CVW/HA

24.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 CVW/HA, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, INOX, Super freeze, 415л, 287л фрижидерски дел, 118л замрзнувач, ЛЕД контроли, holiday program, 44дециБели, Ice care, антибакт...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 CVW/HA, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, INOX, Super freeze, 415л, 287л фрижидерски дел, 118л замрзнувач, ЛЕД контроли, holiday program, 44дециБели, Ice care, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 21 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 191x70x71 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка