HOTPOINT ARISTON NMBL 1921 CVW/HA

HOTPOINT ARISTON NMBL 1921 CVW/HA

24.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON NMBL 1921 CVW/HA, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, бел Super freeze, 415л, 287л фрижидерски дел, 118л замрзнувач, ЛЕД контроли, holiday program, 44дб, Ice care, антибактериска з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON NMBL 1921 CVW/HA, Фрижидер со долна комора, 70цм ширина, бел Super freeze, 415л, 287л фрижидерски дел, 118л замрзнувач, ЛЕД контроли, holiday program, 44дб, Ice care, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 21 часа конзервација после пад на струја, 191x70x71cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка