HOTPOINT ARISTON HH 53 ER IX/HA/1

HOTPOINT ARISTON HH 53 ER IX/HA/1

13.990,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON HH 53 ER IX/HA/1, Зависна вградна фурна, INOX, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 5 програми, Мултифункциска Рерна 58 литри, Електронски тајмер, Вентилатор, Енергетска класа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON HH 53 ER IX/HA/1, Зависна вградна фурна, INOX, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 5 програми, Мултифункциска Рерна 58 литри, Електронски тајмер, Вентилатор, Енергетска класа А, Двојно стакло, 10250W, Димензии 60x60x54,5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка