HOTPOINT ARISTON FKQ 61 (K)/HA

HOTPOINT ARISTON FKQ 61 (K)/HA

16.990,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON FKQ 61 (K)/HA S, Вградна фурна, Црна, Механички команди - вртелешки, 6 програми, Мултифункциска Рерна 58 литри, Тајмер, Вентилатор, Енергетска класа А, Двојно стакло, Димензии 60x60x5...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON FKQ 61 (K)/HA S, Вградна фурна, Црна, Механички команди - вртелешки, 6 програми, Мултифункциска Рерна 58 литри, Тајмер, Вентилатор, Енергетска класа А, Двојно стакло, Димензии 60x60x58 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка