HOTPOINT ARISTON FHS 516 IX/HA

HOTPOINT ARISTON FHS 516 IX/HA

11.990,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON FHS 516 IX/HA S, Вградна фурна, INOX, Механички команди - вртелешки, 5 програми, Рерна 58 литри, Тајмер, Вентилатор, Енергетска класа А, Двојно стакло, Димензии 60x60x58 цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON FHS 516 IX/HA S, Вградна фурна, INOX, Механички команди - вртелешки, 5 програми, Рерна 58 литри, Тајмер, Вентилатор, Енергетска класа А, Двојно стакло, Димензии 60x60x58 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка