HOTPOINT ARISTON ETM 15210 V

HOTPOINT ARISTON ETM 15210 V

17.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON ETM 15210 V, Фрижидер со горна комора, Бел, 258л, 200л фрижидерски дел, 58л замрзнувач, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, автоматско одмрзнување, 22 часа к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON ETM 15210 V, Фрижидер со горна комора, Бел, 258л, 200л фрижидерски дел, 58л замрзнувач, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, автоматско одмрзнување, 22 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 150x60x65,5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка