HOTPOINT ARISTON EBMH 18200 V

HOTPOINT ARISTON EBMH 18200 V

22.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON EBMH 18200 V, Фрижидер со долна комора EVOLUTION со рачки, сребрен Алуминиум, 302л, 212л фрижидерски дел, 90л замрзнувач, holiday program, антибактериска заштита, hygiene control, А+ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON EBMH 18200 V, Фрижидер со долна комора EVOLUTION со рачки, сребрен Алуминиум, 302л, 212л фрижидерски дел, 90л замрзнувач, holiday program, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, 1 фиока за зеленчук, 19 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 187x60x65,5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка