HOTPOINT ARISTON EBM 18210 F

HOTPOINT ARISTON EBM 18210 F

19.499,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON EBM 18210 F, Фрижидер со долна комора EVOLUTION, Бел, NO FROST, 300л, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, holiday program, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска кла...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON EBM 18210 F, Фрижидер со долна комора EVOLUTION, Бел, NO FROST, 300л, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, holiday program, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, 2 фиоки за зеленчук, 13 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 187x60x65,5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка