HOTPOINT ARISTON C 3VP6 (W) R/HA

HOTPOINT ARISTON C 3VP6 (W) R/HA

18.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON C 3VP6 (W) R/HA, Електричен стаклокерамички шпорет, бел, 4 рингли, 50цм, LED Дисплеј со тајмер, мултифункциска рерна со 7 функции 54л, тајмер, А енергетска класа, двојно стакло на вра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON C 3VP6 (W) R/HA, Електричен стаклокерамички шпорет, бел, 4 рингли, 50цм, LED Дисплеј со тајмер, мултифункциска рерна со 7 функции 54л, тајмер, А енергетска класа, двојно стакло на вратата, индикатор за преостаната топлина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка