HOTPOINT ARISTON BCB 31 AA E

HOTPOINT ARISTON BCB 31 AA E

30.499,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON BCB 31 AA E, Вграден фрижидер со долна комора, бел, Нето 252л, 195л фрижидерски дел, 57л замрзнувач, капацитет на замрзнување 6кг, 16 часа автономност, hygiene control, 38децибели, А+...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 30.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON BCB 31 AA E, Вграден фрижидер со долна комора, бел, Нето 252л, 195л фрижидерски дел, 57л замрзнувач, капацитет на замрзнување 6кг, 16 часа автономност, hygiene control, 38децибели, А+ енергетска класа, 177x 55 x54 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка