Homtom HT7 Pro, 4G LTE Smartphone Silver, Dual SIM, 5.5" HD IPS (1280x720), Shell Material Plastic, Dual SIM, Micro SD, 4G: FDD-LTE: 800/1800/2100/2600MHz. 3G: WCDMA 900/2100MHz, M6735 quad core, 1.3GHz; GPU: Mali 400, 2GB RAM, 16GB ROM, Dual camera

7.564,00 ден.   Спореди

Homtom HT7 Pro
• 4G LTE Smartphone Silver
• Dual SIM
• 5.5`` HD IPS (1280x720)
• Shell Material Plastic
• Dual SIM
• Micro SD
• 4G: FDD-LTE: 800/1800/2100/2600MHz. 3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.564,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Homtom HT7 Pro
• 4G LTE Smartphone Silver
• Dual SIM
• 5.5`` HD IPS (1280x720)
• Shell Material Plastic
• Dual SIM
• Micro SD
• 4G: FDD-LTE: 800/1800/2100/2600MHz. 3G: WCDMA 900/2100MHz
• M6735 quad core
• 1.3GHz; GPU: Mali 400
• 2GB RAM
• 16GB ROM
• Dual camera Front: 5.0MP & Back: 13.0MP with flashlight
• GPS
• Bluetooth 4.0
• WIFI 802.11 b/g/n
• FM radio
• Micro SD card slot
• Android 5.1 Lollipop
• 3000mAh batery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка