Hewlett Packard XX756EA / 4GB RAM / 500GBHDD ProBook 4520s -  Intel® Core™ i3-380M (2.53 GHz

Hewlett Packard XX756EA / 4GB RAM / 500GBHDD ProBook 4520s - Intel® Core™ i3-380M (2.53 GHz

25.990,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard XX756EA / 4GB RAM / 500GBHDD ProBook 4520s - Intel® Core™ i3-380M (2.53 GHz, 3 MB L3 cache) CPU, ATI Mobility Radeon HD 6370 with 1 GB dedicated video memory VGA, 4096MB-1066MHz DDR3 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard XX756EA / 4GB RAM / 500GBHDD ProBook 4520s - Intel® Core™ i3-380M (2.53 GHz, 3 MB L3 cache) CPU, ATI Mobility Radeon HD 6370 with 1 GB dedicated video memory VGA, 4096MB-1066MHz DDR3 RAM, 500GB 5400rpm HDD, DVD-RW Light Scribe FX ODD, 56k Modem, GB Lan, W-Lan 802.11bgn, Bluetooth 2.0+, 2MP WEB Camera, HDMI, eSATA, 15.6" LED HD BrightView LCD, 6cell battery, HP Carrying Case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка