Hewlett Packard XG929UA#ABC Pavilion dv5-1238ca - Intel® Core™ i3 350M (2.26GHz

Hewlett Packard XG929UA#ABC Pavilion dv5-1238ca - Intel® Core™ i3 350M (2.26GHz

26.990,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard XG929UA#ABC Pavilion dv5-1238ca - Intel® Core™ i3 350M (2.26GHz, 3MB Cache) CPU, Intel HD Up to 1696MB Total Available Graphics Memory VGA, 4096MB DDR3 RAM, 640GB 5400rpm HDD, LightScr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard XG929UA#ABC Pavilion dv5-1238ca - Intel® Core™ i3 350M (2.26GHz, 3MB Cache) CPU, Intel HD Up to 1696MB Total Available Graphics Memory VGA, 4096MB DDR3 RAM, 640GB 5400rpm HDD, LightScribe SuperMulti 8X DVD±R/RW with Double Layer Support ODD, HP TrueVision Webcam with integrated digital microphone Web Camera, 802.11b/g/n WLAN with WiDi LAN, Dolby Advanced Audio with Altec Lansing speakers, Kensington MicroSaver lock slot, VGA, HDMI, 6cell Lithium-Ion Battery, Windows 7 Home Premium 64-bit, 14.5" LED HD BrightView (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи