Hewlett Packard LaserJet Pro M1212nf (CE841A) Multifunctional Mono Laser Printer

Hewlett Packard LaserJet Pro M1212nf (CE841A) Multifunctional Mono Laser Printer

8.290,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard LaserJet Pro M1212nf (CE841A) Multifunctional Mono Laser Printer, Scaner, Copier, ADF, Fax 33.600kbps, Network, 18ppm, Resolution 600 x 600, Memory 64MB, 150 sheets input tray, USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard LaserJet Pro M1212nf (CE841A) Multifunctional Mono Laser Printer, Scaner, Copier, ADF, Fax 33.600kbps, Network, 18ppm, Resolution 600 x 600, Memory 64MB, 150 sheets input tray, USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка