Headphones Wireless Sony MDR-RF811RK

Headphones Wireless Sony MDR-RF811RK

4.190,00 ден.   Спореди

General Features
Driver Unit: 40 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz): 20–20,000Hz
Plug: Stereo mini (on supplied transmitter)
Charge Time: Approx. 16 Hours (Full charge)
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features
Driver Unit: 40 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz): 20–20,000Hz
Plug: Stereo mini (on supplied transmitter)
Charge Time: Approx. 16 Hours (Full charge)

Design and Sound Features
Beat Response Control: Headband, Over-Ear

Size & Weight
Weight: 270 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка