Headphones w/Mic. Manta HDP001

Headphones w/Mic. Manta HDP001

170,00 ден.   Спореди

Special features: connectors: 2 x mini jack 3.5mm (headphone, microphone)
Built in MIC: Yes
Sensitivity: 106 dB ± 3 dB
Cable length: 1.5 m
Impedance: 32 ?
Speaker size: F 27 mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 170,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Special features: connectors: 2 x mini jack 3.5mm (headphone, microphone)
Built in MIC: Yes
Sensitivity: 106 dB ± 3 dB
Cable length: 1.5 m
Impedance: 32 ?
Speaker size: F 27 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка