Headphones w/Mic. Manta HDP001

169,00 ден.   Спореди

Headphones w/Mic. Manta HDP001

Special features: connectors: 2 x mini jack 3.5mm (headphone, microphone)
Built in MIC: Yes
Sensitivity: 106 dB ± 3 dB
Cable length: 1.5 m
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 169,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Headphones w/Mic. Manta HDP001

Special features: connectors: 2 x mini jack 3.5mm (headphone, microphone)
Built in MIC: Yes
Sensitivity: 106 dB ± 3 dB
Cable length: 1.5 m
Impedance: 32 O
Speaker size: F 27 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка