Headphones w/Mic MHS-903 Compact

Headphones w/Mic MHS-903 Compact

390,00 ден.   Спореди

Features
-Compact stereo headphones with microphone
-Comfortable, adjustable headband
-Soft ear cushions
-3.5 mm stereo plug

Specifications
-Impedance: 32 ohm
-Frequen...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Compact stereo headphones with microphone
-Comfortable, adjustable headband
-Soft ear cushions
-3.5 mm stereo plug

Specifications
-Impedance: 32 ohm
-Frequency response: 20 - 20000 Hz
-Sensitivity: 108 dB
-Cord length: 1.5 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка