Headphones w/Mic MHS-402

Headphones w/Mic MHS-402

520,00 ден.   Спореди

Features
-PC headset with rotating microphone boom
-Adjustable headband and comfortable large ear cushions
-Suitable for use with notebooks or desktop PC's
-Practical in-line volume co...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 520,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-PC headset with rotating microphone boom
-Adjustable headband and comfortable large ear cushions
-Suitable for use with notebooks or desktop PC's
-Practical in-line volume control

Specifications
-Volume control
-Driver unit: 40mm
-Impedance: 32 Ohms ±10%
-Frequency response: 20-20000Hz
-Sensitivity: 105 dB ± 3 dB S.P.L at 1 kHz
-Max. input power: 100 mW
-Microphone: electret, omni-directional
-Frequency response: 20-16000 Hz
-Sensitivity: -54 dB ± 3dB
-Connectors: stereo 3.5 mm plug x 2 pcs
-Cord length: 1.8 m ± 0.2 m

System requirements
-PC, or any other device equipped with 3.5 mm audio output and microphone input connectors

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка