Headphones w/Mic MHS-123

Headphones w/Mic MHS-123

  Спореди

Features
-Soft foam ear cushion
-Flexible microphone holder
-Integrated volume control
-Compatible with any 3.5 mm audio plug device

Specifications
-Impedance: 32 Ohm
...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Soft foam ear cushion
-Flexible microphone holder
-Integrated volume control
-Compatible with any 3.5 mm audio plug device

Specifications
-Impedance: 32 Ohm
-Frequency response: 20 - 20000 Hz
-Sensitivity: 103 +/- 3 dB
-Max. input power: 60 mW
-Cord length: 1.8 m
-Omnidirectional microphone:
-Frequency response: 30 – 16000 Hz
-Impedance: > 2.2 KOhm
-Sensitivity: -58 +/- 3 dB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка