Headphones w/Mic Fiesta FIS-1010 Black

Headphones w/Mic Fiesta FIS-1010 Black

190,00 ден.   Спореди

Product type: Comfortable headset with adjustable microphone
Impedance: 32ohm±10%
Frequency response: 20-20kHz
Sensitivity: 113dB±3dB
Cable length: 1.5m
Input power: 20mW
Note:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product type: Comfortable headset with adjustable microphone
Impedance: 32ohm±10%
Frequency response: 20-20kHz
Sensitivity: 113dB±3dB
Cable length: 1.5m
Input power: 20mW
Note:
- stereo headphones
- extra bass system
- adjustable microphone

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка