Headphones w/Mic Fiesta FIS-066 Black

Headphones w/Mic Fiesta FIS-066 Black

450,00 ден.   Спореди

Product type: Comfortable headset with adjustable microphone
Impedance: 32ohm±10%
Frequency response: 20-20kHz
Sensitivity: 113dB±3dB
Cable length: 1.8m
Input power: 20mW
Note:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product type: Comfortable headset with adjustable microphone
Impedance: 32ohm±10%
Frequency response: 20-20kHz
Sensitivity: 113dB±3dB
Cable length: 1.8m
Input power: 20mW
Note:
- stereo headphones
- adjustable microphone


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка